054-6556684

.
דף הבית >> עלינו >> הצוות שלנו

צוות המורות והמדריכות

​במרכז נורית פרגל - פיתוח מיומנויות התנועה כדרך להצלחה, אנו מקפידים לשלב את אנשי המקצוע המומחים בתחומם, בעלי הסמכות מקצועיות ממיטב מוסדות הלימוד בישראל, אישיות כריזמטית וניסיון עשיר בעבודה בתחומם. במקרה הצורך, נשמח להציע לכם מגוון אנשי מקצוע מתחומי טיפול משלימים, המאפשרים קבלת מענה מלא תחת קורת הגג של המרכז.

נורית פרגל

מייסדת ומנהלת המרכז
נורית פרגל הינה אם לשלושה, בוגרת תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב בהיסטוריה של המזה"ת ובעלת תואר שני בחינוך מיוחד. מורה מוסמכת לחינוך גופני מטעם "המכללה לחינוך גופני במכון וינגייט", בוגרת קורס מורים לספורט טיפול, הנחיית הורים ופעוטות, התעמלות בונה עצם, פילאטיס והדרכה בתנועה לגיל הרך גם הם ב"מכון וינגייט" ובנוסף, קורסים בנושא "התינוק והילד המסורבל" בביה"ח "אסף הרופא".

לפני כשנתיים סיימה תואר שני בחינוך מיוחד.

כיום, מנהלת נורית את "מרכז נורית פרגל - פיתוח מיומנויות התנועה כדרך להצלחה", מרכז "גלגולים" (חרדי וחילוני) לילדים עם קשיים מוטוריים, רגשיים והתנהגותיים באשדוד, ומרכזת קורסי הכשרה לנשים חרדיות בתחום "תנועה מותאמת לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים".

בנוסף, מרצה נורית בתחום האבחון והטיפול הפסיכומוטורי, בקורסי הכשרה למורים לספורט טיפולי ומרצה בתחום מבוא לחינוך מיוחד בקורסי הכשרת סייעות בחינוך מיוחד.

נורית חתמה בדגלו של המרכז את האמונה במסוגלות של הילד והיחס האישי לכל מתאמן ולהוריו כחלק מהתהליך המשלים, לצד מתן מענה כולל על צרכים שונים וכל זאת, תחת קורת גג אחת.

יוליה אברמזון

מדריכה לספורט טיפולי.
יוליה עלתה לישראל בתחילת שנות האלפיים מברית המועצות. לאחר שלמדה את השפה על בורייה, המשיכה קריירה מפוארת בתחום הספורט הטיפולי. את הכשרתה רכשה ב"מכון הממלכתי לחינוך גופני" של ברית המועצות, עבדה כעשור בהדרכת חינוך גופני רפואי בבית חולים לילדים במחלקות האנדוקרינולוגיה לטיפול בסוכרת נעורים והשמנת יתר, כמו גם עם ילדים הסובלים מבעיות אורטופדיות, לב ונשימה. לאחר שהתאקלמה בארץ השתלמה בהוראת ספורט טיפולי ב"מכללה לחינוך גופני וספורט במכון וינגייט" וכיום, מלמדת ילדים בגנים לחינוך מיוחד, בבית הספר לחינוך מיוחד "אורנים" באשקלון, ב"מרכז נורית פרגל" בגדרה ובמרכז הספורט "גלגולים" באשדוד. למרות הניסיון העשיר מעידה יוליה כי עיסוקה מיוחד ומאתגר ובכל יום היא זוכה ללמוד משהו חדש בזכות הילדים איתם היא עובדת.

אדוה יפהר

מורה לחינוך גופני בוגרת תואר ראשון בחינוך גופני בהצטיינות מטעם מכללת וינגייט.
בעלת ניסיון של כ-16 שנים באימון נשים, כולל נשים בהריון, נשים לאחר לידה, נשים בגיל הזהב, נערות וילדות.
מאמנת שיעורי חיטוב ועיצוב, אינטרוולים, פיטבול, HIIT, מתיחות ועוד.
בין המקומות בהן אימנה: סטודיו C, אלתא (פעילות גופנית לעובדים), קופת חולים כללית ועוד.
מאמנת בקבוצות ובאימונים אישיים.

מור שדה

מור שדה הינה מדריכה לספורט טיפולי וספורט אתגרי.
מור ידועה כמי שמביאה לכל שיעור את הרוח האופטימית הייחודית לה. את הכשרתה רכשה במסגרת לימודי תעודה לספורט טיפולי בבי"ס להשתלמויות ב"מכון וינגייט", סיימה לימודי תואר ראשון בחינוך גופני עם תעודת הוראה ב"המכללה לחינוך גופני במכון וינגייט" והשתלמה ב"מכון וינגייט" גם בגלישה מצוקים, שחיה, הצלה, התעמלות קרקע, כדור-עף, ג'אז, כושר גופני ובריאות. בנוסף, למדה הדרכת קיקבוקסינג ב"אוניברסיטת תל אביב". בשנים האחרונות מלמדת מור בבתי ספר, מדריכה ב"מכון לספורט טיפולי והידרותרפיה", "מרכז לטיפוח מוטורי" (וינגייט") והינה חברה באגודת "גבהים" לספורט אתגרי. אל עבודתה מביאה מור את הידע העצום בתחומי הספורט השונים, המאתגרים והקלאסיים, בליווי הגישה האופטימית והאהבה לילדים.
user, user, profile, avatar, person, talk, member

שני אזרד

מדריכה לספורט טיפולי.
שני הינה מורה לחינוך גופני, גננת במסגרת החינוך המיוחד ומדריכה לספורט טיפולי. את הכשרתה רכשה במכללת 'לק"ח' בירושלים (שלוחת וינגייט בירושלים) בתוכנית ללימודי "תנועה מותאמת לבעלי צרכים מיוחדים". מעבר לכך, השתלמה בהוראת אירובי ועיצוב גוף גם כן ב'לק"ח' והוראה בכירה לחינוך מיוחד בסמינר "מרגלית" ירושלים. אל הספורט הטיפולי הגיעה שני לאחר ניסיון עשיר בהוראת ספורט בבתי ספר ובחדרי כושר, היא גילתה בתחום כלי מדהים לפיתוח הדימוי העצמי, יכולת ההתמודדות הרגשית ובניית הביטחון העצמי אצל ילדים. המסר שלה אל הילדים הוא: "אני יכול, אני מצליח!"
user, user, profile, avatar, person, talk, member

עידן בן חיים

מדריך חוג קראטה לילדים מגילאי 4 ומעלה.

אלוף ישראל, דאן 3.

תואר שני בחינוך גופני וספורט - וינגייט.

לשעבר מאמן הכושר של נבחרת ישראל בקראטה.

חלי לוי

מדריכת ספורט אתגרי ופעילות הורים-פעוטות.

מורה לחנ"ג בעלת B.Ed בוגרת מכללת וינגייט במגמה לגיל הרך. עובדת בחוגי ספורט, בגנים ובפעוטונים, בעלת ותק וניסיון של 20 שנה בתחום.
בוגרת הגישה הנוירו-התפתחותית-תפקודית NDFA ומיישמת אותה בעבודה.
לקחה חלק בצוות ההקמה של "מאמאנט גן-יבנה" (ליגת כדורשת נשים).
הדריכה בעבר במשך שנים רבות חוגי אירובי והתעמלות בונה-עצם.
פעילה ספורטיבית - שחקנית מאמאנט, רצה ומתאמנת בחוגי TRX וקיקבוקסינג.
user, user, profile, avatar, person, talk, member