מרכז נורית פרגל - הצוות שלנו

054-6556684

.
דף הבית >> עלינו >> הצוות שלנו

צוות המרכז המורות והמדריכות

​במרכז נורית פרגל - פיתוח מיומנויות התנועה כדרך להצלחה, אנו מקפידים לשלב את אנשי המקצוע המומחים בתחומם, בעלי הסמכות מקצועיות ממיטב מוסדות הלימוד בישראל, אישיות כריזמטית וניסיון עשיר בעבודה בתחומם. במקרה הצורך, נשמח להציע לכם מגוון אנשי מקצוע מתחומי טיפול משלימים, המאפשרים קבלת מענה מלא תחת קורת הגג של המרכז.

נורית פרגל

מייסדת ומנהלת המרכז
נורית פרגל, מייסדת ומנהלת המרכז, נשואה ללייזר ואם לשלושה.
נורית בוגרת המכללה בוינגייט ואוניברסיטת תל אביב  ובעלת תואר שני בהצטיינות בחינוך מיוחד. 
מורה  לחינוך גופני, מורה לספורט טיפולי, הנחיית הורים ופעוטות, התעמלות בונה עצם, פילאטיס, הדרכה בתנועה לגיל הרך גם הם מהמכללה  בוינגייט.
בנוסף, בוגרת קורס בנושא  "התינוק והילד המסורבל" בביה"ח "אסף הרופא".

כיום, מנהלת נורית את "מרכז נורית פרגל - פיתוח מיומנויות התנועה כדרך להצלחה" בגדרה, אשדוד וירושלים - אליהם מגיעים ילדים עם קשיים  סנסו-מוטוריים, רגשיים התנהגותיים וחברתיים.
נורית מרצה בקורסי הכשרה למורים בספורט טיפולי בנושא אבחון וטיפול ספיכומטורי בוינגייט ובשלוחות החרדיות שלה. מרכזת השתלמויות לסייעות בחינוך המיוחד ומעבירה סדנאות לגננות וסייעות בנושא לקויות בעיבוד החושי מטעם מחלקות החינוך בערים שונות בארץ.

נורית חרתה על דגלו של המרכז את האמונה במסוגלות של הילד והיחס האישי לכל ילד , ילדה ומבוגר , כחלק מהתהליך הטיפולי האישי המכיל ומכבד כל אדם באשר הוא על שונותו, ייחודו וחוזקותיו.

יוליה אברמזון

מדריכה לספורט טיפולי.
יוליה עלתה לישראל בתחילת שנות האלפיים מברית המועצות. לאחר שלמדה את השפה על בורייה, המשיכה קריירה מפוארת בתחום הספורט הטיפולי. את הכשרתה רכשה ב"מכון הממלכתי לחינוך גופני" של ברית המועצות, עבדה כעשור בהדרכת חינוך גופני רפואי בבית חולים לילדים במחלקות האנדוקרינולוגיה לטיפול בסוכרת נעורים והשמנת יתר, כמו גם עם ילדים הסובלים מבעיות אורטופדיות, לב ונשימה. לאחר שהתאקלמה בארץ השתלמה בהוראת ספורט טיפולי ב"מכללה לחינוך גופני וספורט במכון וינגייט" וכיום, מלמדת ילדים בגנים לחינוך מיוחד, בבית הספר לחינוך מיוחד "אורנים" באשקלון, ב"מרכז נורית פרגל" בגדרה ובמתנ"ס ד' באשדוד. למרות הניסיון העשיר מעידה יוליה כי עיסוקה מיוחד ומאתגר ובכל יום היא זוכה ללמוד משהו חדש בזכות הילדים איתם היא עובדת.

מור שדה

מור שדה הינה מדריכה לספורט טיפולי וספורט אתגרי.
מור ידועה כמי שמביאה לכל שיעור את הרוח האופטימית הייחודית לה. את הכשרתה רכשה במסגרת לימודי תעודה לספורט טיפולי בבי"ס להשתלמויות ב"מכון וינגייט", סיימה לימודי תואר ראשון בחינוך גופני עם תעודת הוראה ב"המכללה לחינוך גופני במכון וינגייט" והשתלמה ב"מכון וינגייט" גם בגלישה מצוקים, שחיה, הצלה, התעמלות קרקע, כדור-עף, ג'אז, כושר גופני ובריאות. בנוסף, למדה הדרכת קיקבוקסינג ב"אוניברסיטת תל אביב". בשנים האחרונות מלמדת מור בבתי ספר, מדריכה ב"מכון לספורט טיפולי והידרותרפיה", "מרכז לטיפוח מוטורי" (וינגייט") והינה חברה באגודת "גבהים" לספורט אתגרי. אל עבודתה מביאה מור את הידע העצום בתחומי הספורט השונים, המאתגרים והקלאסיים, בליווי הגישה האופטימית והאהבה לילדים.

חלי לוי וינדר

מדריכת ספורט אתגרי ופעילות הורים-פעוטות.

מורה לחנ"ג בעלת B.Ed בוגרת מכללת וינגייט במגמה לגיל הרך. עובדת בחוגי ספורט, בגנים ובפעוטונים, בעלת ותק וניסיון של 20 שנה בתחום.
בוגרת הגישה הנוירו-התפתחותית-תפקודית NDFA ומיישמת אותה בעבודה.
לקחה חלק בצוות ההקמה של "מאמאנט גן-יבנה" (ליגת כדורשת נשים).
הדריכה בעבר במשך שנים רבות חוגי אירובי והתעמלות בונה-עצם.
פעילה ספורטיבית - שחקנית מאמאנט, רצה ומתאמנת בחוגי TRX וקיקבוקסינג.

מיכל מגור רסיס 

מנהלת משרד - אדמיניסטרציה וניהול
תיאום אבחונים
הרשמה לחוגים